Питання отримання більшої кількості бронювань з сайту було актуальним завжди. Багато гостей воліють вивчити інформацію про готель на офіційному сайті готелю і забронювати все-таки через сторонні сервіси (наприклад, Booking.com). Як можна виправити ситуацію?

Розгляньмо декілька найголовніших пунктів. Перше, на що слід звернути увагу – це сайт готелю. Важливо: 

– Перевірити швидкість завантаження сайту. Сьогодні є велика кількість сервісів, що дозволяють це зробити за лічені хвилини. Наприклад, https://www.webpagetest.org/. Чим менша швидкість завантаження, тим краще. Ідеально: 3-4 секунди.

– Перевірити відображення сайту на мобільній версії. Зараз більше 65% гостей шукають інформацію з допомогою мобільного пристрою, а не десктопного. Якщо сайт не відображатиметься коректно, потенційний гість не буде довго думати і зробить вибір на користь іншого готелю, наприклад.

–  Перевірити наявність декількох мов версій сайту. Багатомовність дуже важлива.

– Перевірити можливість бронювання номерів на сайті (наявність кнопки «забронювати»). Часто на сайті представлено багато контенту, але немає  або не працюють кнопки бронювання. Наприклад, якщо в категорії «Номери» у кожну категорію номера додати можливість бронювання, то шансів отримати бронювання гостя набагато більше.

–  Приділіть увагу наявності прайс-листа. У відвідувачів сайту готелю повинна бути можливість не тільки візуально ознайомитися з красою готелю, але і отримати інформацію про те, в яку суму їм обійдеться відпочинок у вашому готелі.

–  Перевірте юзабіліті або зручність користування сайтом. У Аналітікс можна подивитися, які сторінки найбільш відвідувані гостями, а якими гості майже не користуються ( «Карта поведінки» – «Аналіз відвідуваності сторінок»). Якщо інформація на сторінках неактуальна для гостей, то можна їх або доповнити інформацією, або повністю переробити, щоб вони відповідали запитам  гостей.

–  Додайте фото готелю, номерів, послуг хорошої якості. При виборі готелю це відіграє далеко не останню роль.

–  Додайте модуль онлайн-бронювання на сайт готелю. Це дозволить гостям в 2 кроки отримувати інформацію про наявність номера і відразу забронювати, отримавши на пошту підтвердження бронювання.

Як резюме: при регулярній роботі з сайтом готелю і контентом, результати збільшення прямих бронювань можуть бути набагато ефективнішими!