<br />
<b>Notice</b>:  Undefined variable: attachment_post_details in <b>/home/customer/www/dtconsult.org/public_html/wp-content/themes/icompany/single.php</b> on line <b>125</b><br />
<br />
<b>Notice</b>:  Trying to access array offset on value of type null in <b>/home/customer/www/dtconsult.org/public_html/wp-content/themes/icompany/single.php</b> on line <b>125</b><br />

23-24 травня в Академії ДТЕК був проведений тренінг для тренерів з основ збору і аналізу інформації в епоху великих даних.

Тренер Максим Обрізан розглянув 4 основних етапи роботи з інформацією: збір, аналіз, візуалізація та презентація, і, нарешті, врахування ризиків при роботі з інформацією.

У продовження першого дня учасники навчилися формулювати фактичні питання, використовуючи референтне інтерв’ю, ознайомилися з розширеними можливостями пошуку інформації в deep web, а також способам визначення фейків.

Другий день тренінгу дозволив краще представляти графічні дані в презентації, навчив фокусувати увагу на головному і деакцентувати непотрібні деталі, а також обговорити когнітивні спотворення і аналіз ризиків, використовуючи дерево рішень і метод Монте Карло.