<br />
<b>Notice</b>:  Undefined variable: attachment_post_details in <b>/home/customer/www/dtconsult.org/public_html/wp-content/themes/icompany/single.php</b> on line <b>125</b><br />
<br />
<b>Notice</b>:  Trying to access array offset on value of type null in <b>/home/customer/www/dtconsult.org/public_html/wp-content/themes/icompany/single.php</b> on line <b>125</b><br />

В рамках реалізації плану з навчання на 2019 рік, компанія «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить відбір для навчання керівників в проекті «Академія менеджменту».

Тренери Development Training & Consulting активно беруть участь в цьому відборі.

Минулого тижня відбулися три презентації за такими темами:

  1. «Управління особистою ефективністю: як покращити якість життя, покращуючи особисту ефективність» (тренери – Ксенія Литвинова і Микола Дацюк). Програма дозволяє по-новому розглянути наявні можливості і ресурси співробітників, внести необхідні корективи в плани дій і досягнення необхідних результатів. Дає можливість більш ефективно організувати свій робочий і особистий простір: переглянути розподіл завдань протягом дня з урахуванням рівня енергії, біоритмів, системи харчування, фізичного навантаження.
  2. «Фінанси для нефінансистів» (тренер – Максим Обрізан). Навчання дозволяє зв’язати, починаючи з простих прикладів, щоденні управлінські рішення менеджерів з прибутковістю компанії. Після проходження програми менеджери краще розуміють взаємозв’язок між фінансовими результатами діяльності і можливостями свого подальшого розвитку.
  3. «Управління людьми» (тренер – Тетяна Горобець). Програма дозволяє навчитися розуміти роль і інструменти керівника в компанії, на практичних завданнях планувати, делегувати, мотивувати і контролювати підлеглих для досягнення поставлених цілей.

Виступи тренерів під час демо-уроків вийшли змістовними, наповненими і нестандартними. Сподіваємося, що корисність і новизна презентованих ними матеріалів отримає заслужену оцінку і увагу серед учасників.