З листопада до лютого 2019 року проходив проект Академії ДТЕК – «Акредитація тренінгових компаній», в якому взяли участь провідні тренери та тренінгові компанії України.

Проект «Акредитація тренінгових компаній» – це можливість познайомитися з потенційними замовниками і отримати відмітку якості освітніх послуг від Академії. Але головна мета проекту – формування стандартів якості ринку тренінгових послуг України в цілому. Сьогодні бізнесу потрібні професійні послуги, нестандартні підходи, інноваційні рішення, нові продукти – саме за такі знання компанії і готові платити.

Завдяки участі в цьому щорічному проекті Академії ДТЕК, наші тренери змогли ще раз підтвердити свою високу кваліфікацію.

В рамках акредитації вони продемонстрували блоки зі своїх програм перед журі. Учасників оцінювали HR і керівники відділів навчання більше 30 провідних компаній.

У цьому році на проект ДТЕК були подані 134 заявки, з яких до акредитації було допущено 29 тренерів, етап відбору при цьому пройшли тільки 15 експертів.

Тренери Development Training & Consulting виступили з відмінним результатом, увійшовши до першої п’ятірки кращих тренерів.

Перше місце і максимальну кількість балів отримала Ксенія Литвинова з програмою з командоутворення «Boot Camp. Military fitness »і четвертий результат показав Максим Обрізан, презентуючи не найпростішу, але затребувану та актуальну сьогодні тему «Фінанси для нефінансистів».

Саме з такими результатами ми запускаємо новий сезон корпоративних тренінгів для наших постійних і нових клієнтів.