Використання даних може стати серйозною конкурентною перевагою і допомогти компанії скоротити витрати, переформатувати збиткові продукти або напрямки діяльності, дозволить краще зрозуміти динаміку свого ринку. Запрошуємо взяти участь у тренінгу та отримати відповіді на наступні питання:
  1. Чи працює принцип Парето (20% клієнтів дають 80% виручки) у вашій компанії?
  2. Чи встигає компанія задовольнити попит в високий сезон і економити оборотний капітал та складські площі в низький сезон?
  3. Як ціни конкурентів впливають на виручку компанії?
  4. Чи враховуються коливання попиту в нашому фінансовому плані?
  Програма передбачає 2 рівня складності: базовий рівень і просунутий рівень. Базовий рівень програми не вимагає від співробітників початкових знань, крім досвіду роботи з Excel. Для «просунутих» аналітиків ми пропонуємо розширений варіант цієї програми з використанням MATLAB, Stata, R та інших статистичних пакетів в тому числі, пропонуємо проходження програми англійською мовою.   Тренінг «Бізнес-аналіз та прогнозування» - максимально практичний з використанням до 10 реальних баз даних і 10 прикладів і моделей. Учасники програми працюють в групах по 3-4 людини при постійній підтримці тренера, що робить навчання максимально безстрессовим і продуктивним.