У Вас ніколи не буде другого шансу справити перше враження. Цей вираз стає ще більше актуальним в теперішній час швидкостей.

Наше мислення остаточно перетворилося в кліпове. Нам стало складно навіть розмовляти. Ми дивимося на картинку і блискавично приймаємо рішення, ставимо уявний лайк або дизлайк, “вірю” – “не вірю”. Ми не захочемо обслуговуватися у перукаря, у якого у самого немає порядку на голові, ми не захочемо слухати поради з фінансів від людини, чий зовнішній вигляд не відповідає тому рівню, про який йде мова. Уявіть свого ідеального клієнта: який він? У що одягнений? Чим цікавиться? Так от: ви повинні виглядати якщо не краще, то вже точно не гірше, при цьому залишаючись собою.

Працюючи в бізнесі, а саме в продажах, я не раз переконувалася, що стильний діловий гардероб дуже допомагає у веденні переговорів – це мовчазна зброя, яка потрапляє точно в ціль, вражаючи співрозмовника, підкріплюючи вашу усну мову візуальним рядом, повністю підтверджує ваші слова і наміри, демонструє ваш професіоналізм, статус, успішність і амбіції, заодно зміцнюючи вашу впевненість у собі. А як ви знаєте, впевненість у собі – один з основних компонентів трикутника продажів. Сьогодні діловий гардероб у більшості компаній трансформувався в більш універсальний, зручний і не нудний. Допускаються вкраплення, я б навіть сказала, бризки кольору, а не банальний сірий і чорний. Тому є велика кількість можливостей проявляти себе, підкреслювати свою індивідуальність і залишатися в “рамках”.

Що ж необхідно знати й враховувати, щоб створити свій ідеальний гардероб?
1. Відразу зрозуміти й прийняти, що це буде капсула. Що це таке? Це свого роду конструктор з речей та аксесуарів, включаючи взуття і сумки, в якому все з усім поєднується. Тоді вранці не потрібно буде думати, що вдягти. Адже, що б ви не взяли, будь-який верх буде підходити до будь-якого низу. Про те, як створити ідеальну капсулу – окрема тема в серії моїх порад. Скажу лише, що вона створюється індивідуально, враховуючи типаж людини, її лінії та колорит. Вона базується на відчутті себе і своєму комфорті.
2. Купити стильний сучасний діловий костюм, а не чергову кофтинку або светр — актуального крою, можна однотонний, в клітку або гусячу лапку.
3. Додавайте колір. У діловому світі можна не тільки чорний, синій і сірий. А так само бежевий і всі кольори благородних каменів. Речі можна міксувати в кольорі, а можна створювати шикарні монохромні образи.
4. Включайте у свій гардероб сукні та спідниці — сучасні, жіночні та не нудні.
5. І звичайно ж, використовуйте модні аксесуари. Стильні прикраси, якісне і красиве взуття, модна сумка, ремені – все це може дуже сильно міняти ваш образ і те враження, яке ви хочете справити.

І головне – навчіться відчувати себе і бути завжди тільки собою! Довіряйте своїм відчуттям у формуванні особистого стилю – це найважливіше!