Тренди корпоративної освіти під час карантину - опитування від компанії Development Training & Consulting!

О. Жильцова, HRD «Сушия»

 • logo_sushia

  logo_sushia

  View post

«Висловлюємо щиру вдячність Development Training & Consulting та тренеру Максиму Обрізану, який провів тренінг для директорів ресторанів «Сушия» за програмою «Фінанси для не фінансистів». Тренер є справжнім знавцем своєї справи. Завдяки адаптації програми під специфіку звітності компанії та практичній спрямованості навчання, засвоєння знань відбулось якісно та ми досягли поставлених цілей.»

О. Нестерова, Learning & Development Manager «JTI»

 • jti

  jti

  View post

«Я з щирою вдячністю рекомендую Вікторію Злотнікову. Учасники високо оцінили роботу Вікторії в рамках серії тренінгів Thinking out of the box. У тому числі наші співробітники відзначили інтенсивність програми, залученість кожного учасника, простоту і зрозумілість практичних вправ, застосовність набутих знань і навичок в повсякденній робочій діяльності».

А.А. Нестеренко, Генеральний директор «Ніссан Мотор Україна»

 • 12

  12

  View post

«Підготовка та організація заходу були проведені на високому, професйному рівні. Олена Решетняк проявила себе як ерудована і компетентна тренерка в сфері проведення бізнес-ігор і в зв’язку ідеї гри з основними принципами діяльності Ніссан Мотор Україна».

Тетяна Іванченко, ПрАТ

«Працюючи з Арташесом Газаряном, можна розраховувати на зрозумілість і доступність матеріалу, який він викладає з допомогою приведення реальних прийомів з життя і практичного досвіду. Тренінги на тему «Діагностика проблем і прийняття раціональних рішень» проведені на високому рівні. Багато практичної роботи з проведенням аналізу за підсумками її виконання. Якщо коротко охарактеризувати цю програму – це тренінг, який дозволяє «відкрити» очі на реальне розуміння джерела проблеми. Це найкращий тренінг з діагностики проблем».

Ващенко К.О., Голова Національного агентства України з питань державної служби

 • asd

  asd

  View post

«Національне агентство України з питань державної служби та Школа вищого корпусу державної служби висловлює щиру подяку за плідну співпрацю у проведенні тренінгів «Оцінка ефективності інвестиційних проектів», вагомий особистий внесок у розвиток професійної компетентності державних службовців, високий професіоналізм та відданість справі. Ваша робота є свідченням активної громадянської позиції та небайдужого ставлення до проблем реформування системи державного управління України.»

Баранова Т.В., OTP банк

 • 18

  18

  View post

«Знання та практичні інструменти, отримані в ході тренінгу «Розвиток пам’яті, уваги, образного мислення і уяви», дають учасникам можливість запам’ятовувати і відтворювати необхідну інформацію і підвищують увагу, концентрацію і працездатність, розширюють творчий потенціал. Ми дякуємо «Девелопмент Тренінг енд Консалтинг» за організацію і плідну співпрацю».

І.П. Єфимчук, АрселорМіттал Кривий Ріг

 • 04

  04

  View post

«Тренінги допомогли нашим керівникам сформувати розуміння ключових функцій лідера, опанувати інструменти управління командою і прийняття рішень, підвищити мотивацію для подальшого саморозвитку і стимулювання особистої відповідальності у членів команди».

Людмила Маслій, Астеліт

«Після цієї програми буде складно знайти тренінг, який зможе відповідати рівню майстерності, точності, експертності, практичності та продуктивності роботи Арташеса Газаряна. Дуже рекомендую в першу чергу власникам бізнесу і TOP managers. Знання інструментів, які пропонує Арташес, допоможе КЕРУВАТИ бізнесом, а не просто реагувати».

Левандовська І.А.

 • ssf

  ssf

  View post

«Вікторія Злотнікова є нашим постійним тренером з навчання співробітників в сфері особистісного розвитку, а саме: тайм-менеджмент і проект «Школа внутрішніх тренерів». За час тривалого співробітництва ця тренерка змогла неодноразово підтвердити свою високу професійність і компетентність. Ми рекомендуємо Development Training & Consulting як професійного і надійного партнера».

Наталія Сухова, ДТЕК

 • 19

  19

  View post

«Хочу відзначити дуже високий емоційний підйом, на якому я перебувала ці два дні, та й після тренінгу буквально «фонтанувала», заражаючи своїх колег, знайомих і друзів почутою інформацією. Важливо, що виникло непереборне і стійке бажання багато чого довідатися, прочитати, вникнути! Я вважаю це важливою перемогою тренера – адже основне завдання тренінгу не «накачати» максимумом матеріалу за короткий час, а «запалити», дати напрям для розвитку! Хочу сказати величезне спасибі тренеру Олені Решетняк, яка впоралася з цим завданням блискуче!»

Back to top