«Development Training & Consulting» – професійний партнер для розвитку компанії, підвищення її ефективності та конкурентоспроможності на основі аналізу даних та інструментів сучасного менеджменту.

Партнерство з багатьма відомими експертами та тренерами дає нам можливість розробляти і проводити навчальні програми, необхідні керівникам і ключовим співробітникам компаній.

Навички, отримані під час навчання, легко вбудувати в повсякденну робочу практику, адже вони пристосовані до специфіки компанії.

Ми розвиваємося і створюємо нові продукти для наших клієнтів, які працюють з нами вже не перший рік, тому що:

  • Нас об’єднує те, що ми цінуємо свободу і нові можливості
  • Тривалі відносини можливі тільки в чесному співробітництві
  • Ми створюємо культуру, а не правила
  • Ми поважаємо свою команду і дорожимо кожною її людиною – Повага народжує Досягнення
  • Зовсім не обов’язково бути ідеальним, головне – бути відкритим і справжнім
  • У нас вистачає мудрості і мужності вибирати в житті те, що додає нам сил і енергії

Що про нас говорять клієнти?

«Висловлюємо щиру вдячність Development Training & Consulting та тренеру Максиму Обрізану, який провів тренінг для директорів ресторанів «Сушия» за програмою «Фінанси для не фінансистів». Тренер є справжнім знавцем своєї справи. Завдяки адаптації програми під специфіку звітності компанії та практичній спрямованості навчання, засвоєння знань відбулось якісно та ми досягли поставлених цілей.»

О. Жильцова , HRD

«Я з щирою вдячністю рекомендую Вікторію Злотнікову. Учасники високо оцінили роботу Вікторії в рамках серії тренінгів Thinking out of the box. У тому числі наші співробітники відзначили інтенсивність програми, залученість кожного учасника, простоту і зрозумілість практичних вправ, застосовність набутих знань і навичок в повсякденній робочій діяльності».

О. Нестерова , Learning & Development Manager

«Підготовка та організація заходу були проведені на високому, професйному рівні. Олена Решетняк проявила себе як ерудована і компетентна тренерка в сфері проведення бізнес-ігор і в зв’язку ідеї гри з основними принципами діяльності Ніссан Мотор Україна».

А.А. Нестеренко , Генеральный директор

«Працюючи з Арташесом Газаряном, можна розраховувати на зрозумілість і доступність матеріалу, який він викладає з допомогою приведення реальних прийомів з життя і практичного досвіду. Тренінги на тему «Діагностика проблем і прийняття раціональних рішень» проведені на високому рівні. Багато практичної роботи з проведенням аналізу за підсумками її виконання. Якщо коротко охарактеризувати цю програму – це тренінг, який дозволяє «відкрити» очі на реальне розуміння джерела проблеми. Це найкращий тренінг з діагностики проблем».

Тетяна Іванченко, ПрАТ

«Національне агентство України з питань державної служби та Школа вищого корпусу державної служби висловлює щиру подяку за плідну співпрацю у проведенні тренінгів «Оцінка ефективності інвестиційних проектів», вагомий особистий внесок у розвиток професійної компетентності державних службовців, високий професіоналізм та відданість справі. Ваша робота є свідченням активної громадянської позиції та небайдужого ставлення до проблем реформування системи державного управління України.»

Ващенко К.О. , Голова Національного агентства України з питань державної служби

«Знання та практичні інструменти, отримані в ході тренінгу «Розвиток пам’яті, уваги, образного мислення і уяви», дають учасникам можливість запам’ятовувати і відтворювати необхідну інформацію і підвищують увагу, концентрацію і працездатність, розширюють творчий потенціал. Ми дякуємо «Девелопмент Тренінг енд Консалтинг» за організацію і плідну співпрацю».

Баранова Т.В., OTP банк