Формат: тренінг-практикум, 2 дні
Тренер: Ксенія Литвинова/Микола Дацюк

Мета програми: підвищення обізнаності учасників про вплив фізичних і емоційних ресурсів керівника на загальний результат діяльності колективу та компанії; надати учасникам практичні інструменти для самостійної діагностики, відновлення ресурсного стану та самомотивації; виробити моделі поведінки керівників у конкретних робочих ситуаціях, пов’язаних з впровадженням змін і стресом, викликаним цими процесами.

Навчальний формат: пропонована програма передбачає активне залучення учасників в процес індивідуальної та групової роботи. Під час тренування використовується «табата-формат» (тренування фізичного тіла, тренування звички з однаковими інтервалами – таймінгом). У програмі учасникам пропонують виконати велику кількість практичних вправ та індивідуальне тестування з можливістю подальшого створення персональних програм для кожного учасника – Робочий зошит-інструментарій “7 кроків до особистої ефективності керівника. ”

Програма дозволяє: розглянути по-новому наявні можливості та ресурси; внести необхідні корективи в плани дій і досягнень потрібних результатів; ефективніше організувати ваш робочий та особистий простір (переглянути розподіл завдань протягом дня з урахуванням рівня енергії, біоритмів, системи харчування, фізичної активності).

Заявка на навчання

    Отримати опис програми