Формат: тренінг-практикум, 2 дні
Тренер: Тетяна Горобець

Мета тренінгу: створити системне бачення в управлінні людьми; надати керівникам практичні знання та навички, орієнтовані на результати роботи з підлеглими; навчити учасників ефективно ставити завдання та делегувати; навчити працювати з інструментами розвитку, зворотного зв’язку, контролю виконання завдань; навчити основних принципів мотивації підлеглих; посилити ефективність комунікацій; продемонструвати важливість командної роботи.

Навчальний формат: навчання відбувається в живій динамічній формі. Відношення теорії та практики – 30% на 70%. Різноманіття методів роботи – кейси учасників, тестування, робота в групах, багато показових бізнес-ігор, аналіз фрагментів з художніх фільмів – все це робить навчання ефективним, цікавим і незабутнім. Теоретичні блоки, як правило, слідують в якості висновку після розіграних ситуацій. В кінці кожного навчального модуля учасники отримують домашнє завдання для тренування застосування виченого матеріалу в робочому середовищі.

Програма дозволяє: зрозуміти ключові складові системи управління людськими ресурсами; дізнатися, як ефективно ставити завдання та делегувати; опанувати практичні інструменти для розвитку персоналу за допомогою зворотного зв’язку; ефективно використовувати інструменти контролю; розширювати інструменти мотивації персоналу і більш точково вибирати їх у роботі з працівниками, а також зміцнити командну роботу.

Заявка на навчання

    Отримати опис програми