Формат: тренінг-практикум, 2 дні
Тренер: Вікторія Злотнікова

Мета програми: вміти проаналізувати і безпомилково орієнтуватися у великій кількості інформації, відбираючи важливе і викидаючи зайве; навчитися оперативно виявиляти справжню причину проблеми; вміти приймати зважені рішення і максимально використовувати прямі та опосередковані ефекти рішень.

Навчальний формат: запропонована програма передбачає активне залучення учасників до процесу індивідуальної та групової роботи; учасники вивчать основні принципи роботи з інформацією, ознайомляться з алгоритмами прийняття рішень під час практичних занять, а також напрацюють власні алгоритми, розберуть свої власні помилки і алгоритми роботи з їх вирішення. На тренінгу учасникам пропонують виконання великої кількості індивідуальних завдань і розробки важливих групових рішень.

Програма дозволяє: навчитися приймати рішення більш ефективно – витрачати менше часу на розробку і приймати більш точні рішення; швидко визначати пріоритети потоку вхідної інформації та бачити головне; використовувати і застосовувати алгоритми та інструменти прийняття рішень у всіх контекстах вашого життя.

Заявка на навчання

    Отримати опис програми