Формат: тренінг-практикум, 2 дні

Тренер: Максим Обрізан

Мета тренінгу: навчити учасників програми розраховувати прибутковість інвестиційних проектів в умовах як загальної економічної невизначеності, так і значного скорочення бюджетів на розвиток.

Навчальний формат: дводенна програма включає 8 двогодинних блоків, кожен з яких складається з міні-презентації тренера і практичного завдання для групи, бізнес-гри, експерименту або відео-фрагменту. Програма містить необхідний мінімум теорії (40%) з основним акцентом групової роботи над практичними кейсами з подальшим обговоренням.

Програма дозволяє: розглянути і зрозуміти методи оцінювання інвестиційних проектів (NPV, IRR, DPBP, PI), навчитися визначати точку беззбитковості проекту, будувати дерево прийняття рішень, визначати релевантні і нерелевантні грошові потоки при оцінці проектів, ознайомитися з поняттями поточної вартості грошей, середньозваженої вартості капіталу для підприємства WACC. Особливо актуальним є розділ тренінгу, присвячений врахуванню ризиків при оцінці інвестиційного проекту (ризики девальвації, інфляції, зміни процентних ставок і т. д.). За результатами, учасники зможуть розраховувати прибутковість інвестиційних проектів у своєму відділі та вибирати оптимальний проект із кількох запропонованих.

Заявка на проведення тренінгу

    Отримати опис програми