Формат: тренінг-практикум, 2 дні
Тренер: Тетяна Горобець

Мета тренінгу: навчитись виступати перед великою аудиторією: структурно викладати думки; переконливо та впевнено доносити свою інформацію; використовувати інструменти невербальної і паравербальної комунікації, які дозволяють досягти успіху в публічному виступі. Використовувати методи привернення уваги та підвищення зацікавленості аудиторії. Відповідати на питання так, щоб відповідь була зрозумілою, цікавою та компетентною; Керувати емоційною атмосферою в публічному виступі.

Навчальний формат: робота організована в змішаній формі – теоретичний огляд процесу ділової презентації процес чергується з практичними заняттями, що дозволяє опанувати розглянуті техніки і здобути навички їхнього застосування.

Слухачі тренінгу активно працюють зі “зворотним зв’язком” один одного і тренера. Також під час тренінгу учасники знайомляться з відеозаписами успішних виступів із світової практики. Приблизний часовий розподіл: 30% часу присвячено розгляду теоретичного матеріалу і 70% часу присвячено практичним заняттям.
Учасники отримують робочий матеріал, що дозволяє їм максимально концентруватися на опануванні знань під час курсу, а також служить практичним посібником у подальшій самостійній роботі.

Програма дозволяє: навчитися працювати з матеріалом будь-якої складності, структурувати інформацію, опанувати техінки управління увагою аудиторії, отримати практичний досвід виступів, навчитися віддавати собі та іншим конструктивний зворотний зв’язок, пропрацювати страх виступів та переконання, які обмежують учасника.

Заявка на навчання

    Отримати опис програми