Формат: тренінг-практикум, 2 дні
Тренер: Тетяна Горобець

Мета тренінгу: підвищити ефективність роботи лідерів через розвиток їхніх власних лідерських якостей і уміння створювати міцну команду, розвивати її потенціал, мотивувати її для досягнення цілей.

Навчальний формат: навчання відбувається у живій динамічній формі. Відношення теорії до практики – 30% на 70%. Різноманіття методів роботи – кейси учасників, тестування, робота в групах, багато показових бізнес-ігор, аналіз фрагментів з художніх фільмів – все це робить навчання ефективним, цікавим і незабутнім. Теоретичні блоки, як правило, слідують в якості висновку після розіграних ситуацій. В кінці кожного навчального модуля учасники отримують домашнє завдання для тренування застосування вивченого матеріалу в робочому середовищі.

Програма дозволяє: отримати уявлення про основні аспекти лідерства та управління командою; знання правил роботи лідера з його послідовниками; оволодіти основними техніками та інструментами впливу лідера на команду; оволодіти інструментами створення та розвитку команди, яка працюватиме; оцінити свої лідерські якості та скласти план розвитку.

Заявка на навчання

    Отримати опис програми