Формат: тренінг-практикум, 2 дні
Тренер: Вікторія Злотникова

Мета тренінгу: вміти проаналізувати і безпомилково орієнтуватися у великій кількості інформації, вибираючи важливе і відкидаючи зайве; навчитися оперативно визначити справжню причину проблеми; вміти приймати зважені рішення і максимально використовувати прямі та опосередковані наслідки рішення.

Навчальний формат: запропонована програма передбачає активне залучення учасників до процесу індивідуальної та групової роботи; учасники вивчать основні принципи роботи з інформацією, ознайомляться з алгоритмами прийняття рішень під час практичних занять, а також напрацюють власні алгоритми, розберуть свої власні помилки і алгоритми їхнього виправлення. На тренінгу учасникам пропонують виконання багатьох індивідуальних завдань і розробки важливих групових рішень.

Програма дозволяє: навчитися приймати рішення більш ефективно – витрачати менше часу на розробку і приймати більш точні рішення; швидко визначати пріоритет потоку вхідної інформації та бачити головне; застосовувати алгоритми та інструменти прийняття рішень в усіх сферах свого життя.

Заявка на навчання

    Отримати опис програми