Формат: тренінг-практикум, 2 дні
Тренер: Максим Обрізан

Мета тренінгу: навчити учасників програми працювати з великими даними, використовуючи наявні методи бізнес-аналітики для якісного прогнозування продажів, врахування впливу тенденцій і сезонності, а також кількісної оцінки чинників, які впливають на прогнози.

Навчальний формат: дводенна програма включає в себе 8 з половиною півторагодинних блоків, кожен з яких складається з міні-презентації тренера і практичного завдання для групи. Учасники тренінгу працюють з реальними даними (українськими та міжнародними) і навчаються будувати прогнози в Excel, а за потреби замовника – і в інших пакетах (SAS, Stata і т. д.). Програма включає необхідний мінімум теорії (40%) з основним акцентом групової роботи над практичними кейсами з подальшим обговоренням.

Програма дозволяє відпрацювати отримані знання з урахуванням специфіки своєї сфери діяльності і на конкретних прикладах зрозуміти, як необхідно правильно вибирати дані для аналізу, як будувати прогнози з урахуванням сезонності, як уникнути помилок у своїх підрахунках .

Заявка на навчання

    Отримати опис програми