Партнерські відносини з багатьма відомими експертами та тренерами дозволяють нам розробляти і впроваджувати навчальні програми, що охоплюють широке коло знань і навичок, необхідних для керівників та ключових працівників компаній.

Найчастіше в нашій компанії навчаються менеджери середньої ланки і лінійні керівники з таких галузей:

Наші програми спрямовані як на підвищення індивідуальної ефективності працівників, так і на створення передумов для підвищення ефективності компанії.

Укртелеком – успішно розпочались тренінг-програми: Навігатор можливостей та Дзен менеджмент. Раніше була розроблена та проведена програма Формування лідерської культури менеджменту, навчання в якій пройшли понад 100 менеджерів підприємства із різних регіонів України (Львів, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Київ).

ДТЕК – Розроблені нові програми Аналітика даних та Системне мислення. За період нашої співпраці (з 2010) ми провели понад 60 тренінгів для працівників підприємств ДТЕК. Ми навчали працівників підприємств Бізнес-блоку Вугілля та голів профспілкових комітетів виробничих підприємств Бізнес-блоку Генерація. Програми проводились за такими темами, як: Принципи економічного мислення: орієнтація на економічну доцільність, Фінанси для нефінансистів, Діагностика проблем та вибір раціональних рішень, Фінансовий менеджмент, Прийняття рішень для досягнення економічного ефекту, Комунікація в міжфункціональній взаємодії, Результативність для керівників, Переконання і вплив, Переговорний пратикум: стилі й тактики переговорів.

АрселорМіттал Кривий Ріг – Була розроблена та проведена навчальна програма для талантів Шлях Лідера, яка спрямована на саморозвиток, розвиток своєї команди та управління особистої ефективністю. У рамках проекту “Навігатор для керівників” – комплексної програми розвитку керівників старшого і середнього рівня менеджменту – провели понад 50 тренінгів на тему Лідерство та управління командою і програму Фінанси для нефінансистів.

Lifecell – Провели понад 20 груп для співробітників компанії на такі теми: Стресменеджмент, Креативне мислення творче мислення, Вплив і дія, Бізнес-аналіз. Бізнес-прогнозування. 

Ми вдячні нашим клієнтам і пишаємося тим, що маємо чудовий досвід довгострокової співпраці з ними.