Як бути готелю конкурентним сьогодні?

Сьогодні готелю просто необхідно мати УТП або свою фішку. Це може бути і локація, і додаткові послуги, що входять у вартість проживання, і незвичайний дизайн, або навіть окремі послуги, які не може запропонувати жоден інший готель –  наприклад, сніданок на даху готелю з видом на море.

Дизайну номерів гості надають великого значення. Вже не так затребувані стандартні номери зі звичним оснащенням. Так, зручність і комфорт продовжують і будуть продовжувати відігравати велику роль, але якщо є ще й унікальний дизайн – це надає певний шарм, незвичайність і створює зовсім іншу атмосферу.

Гості не перестали віддавати перевагу якісному сервісу, але стали більш вимогливо вибирати готель. Так для гостей, які планують відзначити в готелі святкову дату чи зробити пропозицію руки і серця, дуже важливий дизайн номера, як буде прикрашений номер до урочистої події, що може запропонувати готель для такої події і чи допоможе персонал організувати все на високому рівні. Гості, які їдуть у відрядження, вважатимуть за краще локацію, якість харчування та можливість пізно повечеряти, наявність відмінного інтернету, цілодобової стійки реєстрації для оперативного вирішення питань.

 

Які фішки сьогодні можна використовувати для залучення гостей? Адже є сезонність у кожного готелю.

Кожен готель індивідуальний і для кожного необхідно спочатку вивчити аналітику, а потім вибудовувати стратегію для залучення гостей. Зараз століття інформаційних технологій і неймовірно швидко розвиваються можливості використання певних ресурсів для цієї мети. Проте багато директорів або власники готелів не надають належного значення SEO та SMM, контенту сайту, оновлення та своєчасне внесення інформації на сайт, вивчення веб-аналітики. І дуже шкода, оскільки це дає свої відмінні результати. Наприклад, соцмережі – це не 100% гарантія стабільного потоку гостей в готель, але в сукупності дасть і впізнаваність бренду і збільшення числа гостей. Контекстна та таргетована реклама працюють по-різному. В ідеалі-це виділяти кошти на обидва види реклами і, аналізуючи, вносити коригування в стратегію, адже все дуже гнучко.

Зараз і Гугл, і Яндекс запустили новий сервіс бронювання готелів: GoogleHotelAds. Наприклад, потенційний гість шукає готель в  пошуку, підтягуються різні сайти з варіантами бронювання на різних майданчиках. Якщо Гугл працює як простий пошуковик, він відразу перенаправить гостя для вибору готелю на сайт туристичної онлайн-агенції (Букінг, Експедія, наприклад). Яндекс планує зробити так, щоб бронювання було можливо відразу зі сторінки «Яндекс. Довідник».

Також гості воліють екотуризм і підтримувати бізнес, який береже природу. Готелі стали розглядати заміну пластикових стаканів на виготовлені з еко-матеріалів, також косметику для номерів (гелі і шампуні, наприклад, що не тестуються на тваринах). Можна розробляти маршрути, де є можливість придбати натуральні продукти і фрукти.

Для багатьох гостей стало життєво необхідним мати можливість здорового харчування в готелі. Тепер гості розглядають і вибирають готелі, де є вегетаріанське меню і є спортзал або майданчик для заняття бігом, йогою.

До збільшення внутрішнього туризму можна розглянути тури вихідного дня. Це актуально для гостей, які хочуть хоча б на вихідні виїхати і отримати максимум вражень. Можна влаштовувати такі тури з включеними послугами: масажем, сауною, басейном, майстер-класами з живопису, наприклад. Сьогодні внутрішній туризм отримує досить великий інтерес. Гості намагаються знайти тури вихідного дня або нетривалі тури з метою ознайомлення з містом, місцевістю, пам’ятками, історією, національною кухнею і придбати максимум позитивних емоцій і вражень.

Так що є безліч приводів для впровадження нових інноваційних технологій, відкриттів і звершень для того, щоб саме ваш готель був максимально привабливим для гостей!