Ніхто не може так багато, як усі ми РАЗОМ!

Клієнти

Клієнти

http://www.jti.com.ua/https://www.sushiya.ua/ua/https://group.renault.com/http://www.elopak.com/http://www.ukrtelecom.ua/http://www.brusnichka.com.uahttp://www.dtek.comhttp://www.interpipesteel.biz/http://www.arcelormittal.com.uahttp://www.metinvestholding.com/https://www.lifecell.ua/ru/http://www.nestle.ua/http://www.metro.ua/http://harveast.com/http://ru.otpbank.com.ua/http://www.corum.com/http://www.centravis.com/http://www.ugok.info/http://dia.dp.ua/http://www.nissan.uahttp://www.volvocars.com/UA/pages/ua.aspxhttp://www.bosch-home.com.uahttp://www.siemens-home.com.uahttp://www.kartatour.com.uahttp://www.diana.kiev.uahttp://www.dianalux.com.uahttp://www.vozdvyzhensky.comhttp://www.enjoy-promo.com.uahttp://www.gtz.dehttp://www.aes-ukraine.comhttp://www.adanit.kiev.uahttp://www.nestle.ua/uahttp://www.otpbank.com.uahttps://www.kostal.comhttp://mriya.ua

Що про нас говорять клієнти?

«Висловлюємо щиру вдячність Development Training & Consulting та тренеру Максиму Обрізану, який провів тренінг для директорів ресторанів «Сушия» за програмою «Фінанси для не фінансистів». Тренер є справжнім знавцем своєї справи. Завдяки адаптації програми під специфіку звітності компанії та практичній спрямованості навчання, засвоєння знань відбулось якісно та ми досягли поставлених цілей.»

О. Жильцова , HRD

«Я з щирою вдячністю рекомендую Вікторію Злотнікову. Учасники високо оцінили роботу Вікторії в рамках серії тренінгів Thinking out of the box. У тому числі наші співробітники відзначили інтенсивність програми, залученість кожного учасника, простоту і зрозумілість практичних вправ, застосовність набутих знань і навичок в повсякденній робочій діяльності».

О. Нестерова , Learning & Development Manager

«Підготовка та організація заходу були проведені на високому, професйному рівні. Олена Решетняк проявила себе як ерудована і компетентна тренерка в сфері проведення бізнес-ігор і в зв’язку ідеї гри з основними принципами діяльності Ніссан Мотор Україна».

А.А. Нестеренко , Генеральный директор

«Працюючи з Арташесом Газаряном, можна розраховувати на зрозумілість і доступність матеріалу, який він викладає з допомогою приведення реальних прийомів з життя і практичного досвіду. Тренінги на тему «Діагностика проблем і прийняття раціональних рішень» проведені на високому рівні. Багато практичної роботи з проведенням аналізу за підсумками її виконання. Якщо коротко охарактеризувати цю програму – це тренінг, який дозволяє «відкрити» очі на реальне розуміння джерела проблеми. Це найкращий тренінг з діагностики проблем».

Тетяна Іванченко, ПрАТ

«Національне агентство України з питань державної служби та Школа вищого корпусу державної служби висловлює щиру подяку за плідну співпрацю у проведенні тренінгів «Оцінка ефективності інвестиційних проектів», вагомий особистий внесок у розвиток професійної компетентності державних службовців, високий професіоналізм та відданість справі. Ваша робота є свідченням активної громадянської позиції та небайдужого ставлення до проблем реформування системи державного управління України.»

Ващенко К.О. , Голова Національного агентства України з питань державної служби

«Знання та практичні інструменти, отримані в ході тренінгу «Розвиток пам’яті, уваги, образного мислення і уяви», дають учасникам можливість запам’ятовувати і відтворювати необхідну інформацію і підвищують увагу, концентрацію і працездатність, розширюють творчий потенціал. Ми дякуємо «Девелопмент Тренінг енд Консалтинг» за організацію і плідну співпрацю».

Баранова Т.В., OTP банк

«Тренінги допомогли нашим керівникам сформувати розуміння ключових функцій лідера, опанувати інструменти управління командою і прийняття рішень, підвищити мотивацію для подальшого саморозвитку і стимулювання особистої відповідальності у членів команди».

І.П. Єфимчук

«Після цієї програми буде складно знайти тренінг, який зможе відповідати рівню майстерності, точності, експертності, практичності та продуктивності роботи Арташеса Газаряна. Дуже рекомендую в першу чергу власникам бізнесу і TOP managers. Знання інструментів, які пропонує Арташес, допоможе КЕРУВАТИ бізнесом, а не просто реагувати».

Людмила Маслій, Астеліт

«Вікторія Злотнікова є нашим постійним тренером з навчання співробітників в сфері особистісного розвитку, а саме: тайм-менеджмент і проект «Школа внутрішніх тренерів». За час тривалого співробітництва ця тренерка змогла неодноразово підтвердити свою високу професійність і компетентність. Ми рекомендуємо Development Training & Consulting як професійного і надійного партнера».

Левандовська І.А.

«Хочу відзначити дуже високий емоційний підйом, на якому я перебувала ці два дні, та й після тренінгу буквально «фонтанувала», заражаючи своїх колег, знайомих і друзів почутою інформацією. Важливо, що виникло непереборне і стійке бажання багато чого довідатися, прочитати, вникнути! Я вважаю це важливою перемогою тренера – адже основне завдання тренінгу не «накачати» максимумом матеріалу за короткий час, а «запалити», дати напрям для розвитку! Хочу сказати величезне спасибі тренеру Олені Решетняк, яка впоралася з цим завданням блискуче!»

Наталія Сухова, ДТЕК

Поставити питання
    Back to top