З листопада до лютого відбувався проект в Академії ДТЕК – «Акредитація тренінгових компаній», в якому взяли участь провідні тренери та тренінгові компанії України.

«Акредитація тренінгових компаній» – це можливість познайомитися з потенційними замовниками і отримати відмітку якості освітніх послуг від Академії. Але головна мета проекту – формування стандартів якості ринку тренінгових послуг України в цілому. Бізнесу потрібні професійні послуги, нестандартні підходи, інноваційні рішення, нові продукти – за такі знання компанії готові сьогодні платити. Завдяки участі в цьому щорічному проекті Академії ДТЕК, тренери DT&C змогли ще раз підтвердити свою високу кваліфікацію бізнес-тренерів.

В рамках самої акредитації, впродовж чотирьох днів всі експерти демонстрували блоки своїх тренінгових програм перед журі. Учасників оцінювали HR-директори і керівники відділів навчання 40 провідних компаній нашої країни, серед яких Arterium, Ukrlandfarming, Агротек, Фармак, SCM, La Familia, Smart Group, Lifecell і інші. У цьому році на проект Академії ДТЕК було подано 112 заявок з усієї України, з яких до акредитації було допущено 24 тренери і акредитовано лише 14 експертів. Журі поставили оцінки за кожен захист тренінгової програми згідно певних критеріїв моделі компетенцій бізнес-тренерів, за підсумком чого презентували своє професійне резюме побачених програм і тренерів.

Команда Development Training & Consulting виступила з відмінним результатом, увійшовши до першої п’ятірки кращих тренерів. Кожен з експертів отримав свою високу оцінку. Перше місце і максимальну кількість балів отримала Ксенія Литвинова з програмою з командоутворення «Boot Camp. Military fitness »і четвертий результат за кількістю голосів журі у Максима Обрізана з темою «Фінанси для нефінансистів».

Саме з такими результатами наша команда запускає новий сезон корпоративних програм для постійних і нових клієнтів.