Український бізнес зараз працює в умовах невизначенності у зв’язку з поширенням COVID-19 і корпоративне навчання не є виключенням. Компанія Development Training & Consulting вірить у те, що разом ми зможемо подолати ці непрості часи у бізнесі і корпоративному навчанні. Тому ми проводимо опитування спеціалістів з відділів HR, навчання, а також тренерів щодо перспектив корпоративного навчання, шоб краще зрозуміти потреби, а також можливості навчання онлайн за допомогою сучасних освітніх платформ на кшталт Zoom. Ви можете взяти участь в опитуванні, а також ознайомитися з узагальненими результатами, які постійно оновлюються.

У нашому опитуванні більшість (60%) складають спеціалісти з відділів персоналу (HR і навчання) та бізнес тренери (20%), які працюють в Києві (72%), а також інших регіонах України (24%). За демографічним складом у вибірці 72% жінок, а основна вікова група (52%) це спеціалісти віком 35- 44 років, але представлені також молодші і більш досвідчені спеціалісти. Хоча більшість респондентів (64%) оптимістично очікують завершення карантину до травня 2020 року, майже всі (88%) відзначають, що карантин матиме дуже негативний вплив на бізнес.
Тому не дивно, що більшість наших респондентів (88%) погоджується з твердженням, що HR відділ має постійно бути в контакті зі співробітниками, щоб підтримати їх у важкі часи. Всього 8% вважають, що корпоративне навчання взагалі не на часі через невизначеність і жоден (!) респондент не вважає, що після карантину буде легко знайти персонал, тому взагалі не варто витрачати ресурси на співробітників. Крім того, 76% респондентів погоджуються, що під час карантину є час пройти навчання або перепідготовку.

Нарешті, більше половини (56%) спеціалістів думають, що перехід на онлайн навчання (через Zoom тощо) буде ефективною заміною звичайним тренінгам. Традиційні тренінги, на думку 88% наших респондентів, мають більшу залученість учасників, але онлайн навчання дешевше (80% респондентів), дозволяє краще залучати учасників з різних регіонів одночасно (88%), а також зручніше для опитування і тестування в реальному часі (80%) в порівнянні з традиційними тренінгами.

Отже, наші респонденти в цілому позитивно оцінюють онлайн освіту, як можливу альтернативу традиційним тренінгам. Зі свого боку, Development Training & Consulting як Ваш надійний партнер вже пропонує якісні тренінги онлайн в HD якості за різними напрямами, тому Ви завжди можете на нас розраховувати!